Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale didactice centru de zi - proiect SMIS 333955

Număr anunț
DA41039534
Autoritate contractantă
COMUNA RODNA (CUI 4512321)
Furnizor / câștigător
TERRALUX D & I S.R.L. (CUI 22908287)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.078,51 RON
Valoare atribuită
25.078,51 RON
Data publicării
24.08.2026 13:52
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.078,51 RON

din 25.078,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.