Ofertă refuzată Cumpărare directă

aparate de aer conditionat

Număr anunț
DA41021756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VISINA NOUA (CUI 25299200)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI RO37563968)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.825,73 RON
Valoare finală
200.825,73 RON
Data publicării
20.08.2026 09:02
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.