Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente sonorizare

Număr anunț
DA41039767
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
GUDPRO TRADING S.R.L. (CUI RO41669011)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.500 RON
Valoare atribuită
42.500 RON
Data publicării
24.08.2026 14:05
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.500 RON

din 42.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.