Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUNURI PSI

Număr anunț
DA41039669
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
EXPERT FIRE SRL (CUI RO22610310)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830 RON
Valoare atribuită
830 RON
Data publicării
24.08.2026 14:00
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830 RON

din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.