Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie/incarcare cf deviz

Număr anunț
DA41039759
Autoritate contractantă
SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
Furnizor / câștigător
SIMPO TRANS SERVICE SRL (CUI RO16492988)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,96 RON
Valoare atribuită
569,96 RON
Data publicării
24.08.2026 14:05
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,96 RON

din 569,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.