Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANȚĂ,REPARATII GENERALE SI DERANJAMENTE ASCENSOARE

Număr anunț
DA41027274
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
ELEVATOR SUPER SERVICE S.R.L. (CUI 54239318)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.052,50 RON
Valoare finală
1.052,50 RON
Data publicării
20.08.2026 14:37
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.