Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta

Număr anunț
DA41038383
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA (CUI 4364756)
Furnizor / câștigător
AVD EXPERT SRL (CUI RO23567145)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
24.08.2026 12:39
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.