Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii arhivistice de legatorie documente în coperti de mucava caserate cu panza la cotor

Număr anunț
DA41019054
Autoritate contractantă
Unitatea Executiva Pentru Finantarea Invatamintului Superior Si A Cercetarii Dezvoltarii si Inovarii (CUI 12354176)
Furnizor / câștigător
CRISFLOR BUSINESS GROUP SRL (CUI RO28782705)
Cod CPV
79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.750 RON
Valoare finală
267.750 RON
Data publicării
19.08.2026 14:03
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.