Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,5% sub estimat
Achizitie contracte de raspundere civila obligatorie-RCA pentru auto-utilaje din cadrul D.R.D.P. Bucuresti pentru anul 2019, cu posibilitate de prelungire pentru perioada 01.01.2020 - 30.04.2020
- Număr anunț
- SCN1045321
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355.342 RON
- Valoare atribuită
- 165.178 RON 53,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1020554
- Termen limită
- 25.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051086
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.xls.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DRAFT -Contract prestari servicii -RCA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051086.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
165.178 RON
din 355.342 RON estimat
53,5%
Adjudecat la 46,5% din estimat · economie 190.164 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.