Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
SERVICII DE ORGANIZARE TABERE DE VARA
- Număr anunț
- SCN1045310
- Autoritate contractantă
- CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
- Furnizor / câștigător
- MILMAR SRL (CUI 12903266)
- Cod CPV
- 55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 74.571,42 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 13:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1019292
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046896
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini tabara-semnat.pdf
- Contract tabara-semnat.pdf
- FisaDate_DF1046896.pdf
- Formulare tabara-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MILMAR SRL CUI RO 12903266
Valoare atribuită
74.571,42 RON
din 75.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 428,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.