Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 69,3% sub estimat

Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte din municipiul Cluj-Napoca - Grup 9

Număr anunț
CN1011998
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL (CUI 12148311)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.209.320,31 RON
Valoare atribuită
1.909.017,24 RON 69,3% sub estimat
Data publicării
07.06.2019 13:14
Anunț de atribuire
CAN1024727
Termen limită
11.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050430

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 6.209.320,31 RON Adjudecat: 1.909.017,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 B-dul Muncii, Nr. 64A 325.201,97 RON Anulat
2 Str. Izlazului, Nr. 5, bl. OM4 275.601,67 RON Anulat
3 Aleea Azuga, Nr. 2 733.465,66 RON Anulat
4 Str. Grigore Alexandrescu, Nr. 29, bl. K-11 921.878,05 RON ROMTEHNIC CONSTRUCT 921.870,85 RON
5 B-dul Nicolae Titulescu, Nr. 16, bl. P7 1.105.785,39 RON Anulat
6 Str. Tarnita, Nr. 6, bl. B3 987.151,07 RON ROMTEHNIC CONSTRUCT 987.146,39 RON
7 Str. Louis Pasteur, Nr. 69, bl. VII-G 752.080,93 RON Anulat
8 Str. Unirii, Nr. 13 1.108.155,57 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.909.017,24 RON

din 6.209.320,31 RON estimat 69,3%

Adjudecat la 30,7% din estimat · economie 4.300.303,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.