Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

Servicii internet

Număr anunț
SCN1045299
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.000 RON
Valoare atribuită
194.316,48 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
07.06.2019 12:30
Anunț de atribuire
SCNA1018635
Termen limită
18.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051068

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716

Valoare atribuită

194.316,48 RON

din 270.000 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 75.683,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.