Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat
Manusi examinare M
- Număr anunț
- SCN1045284
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON 45,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1033098
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051007
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT - MANUSI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051007.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Valoare atribuită
110.000 RON
din 200.000 RON estimat
45,0%
Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 90.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.