Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR CU ECHIPAMENTE PENTRU INTERVENȚII, COMUNA UNGURENI, JUDEȚUL BOTOȘANI
- Număr anunț
- SCN1045276
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.494,56 RON
- Valoare atribuită
- 466.480 RON
- Data publicării
- 07.06.2019 10:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1022024
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051029
Documente
Documentația de atribuire
- 2 - Modele formulare.docx.p7s
- 3 - Model contract furnizare.pdf.p7s
- 4 - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051029.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
466.480 RON
din 466.494,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro