Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii montare instalare echipament AC split 12.000 BTU
- Număr anunț
- DA41013020
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE BIBESCU" CRAIOVA (CUI 12558974)
- Furnizor / câștigător
- DEXGAS INSTAL S.R.L. (CUI 39395372)
- Cod CPV
- 42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 17:51
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 19:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro