Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Symantec Endpoint Security Enterprise - subscriptie si suport 1 an
- Număr anunț
- DA41012585
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:34
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro