Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie contoare apa rece Woltex echipate cu module radio si filtre Y

Număr anunț
DA41012821
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
VESTRA INDUSTRY SRL (CUI RO15969249)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
18.08.2026 16:04
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.