Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport deseuri nepericuloase de pe raza Comunei Ineu

Număr anunț
DA41011050
Autoritate contractantă
COMUNA INEU (CUI 4935208)
Furnizor / câștigător
NELBOG SRL (CUI RO18979182)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.650 RON
Valoare atribuită
6.650 RON
Data publicării
18.08.2026 13:46
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.650 RON

din 6.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.