Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA SI DE CONSULTANTA INFORMATICA

Număr anunț
DA41008917
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "A .D. XENOPOL (CUI 4340137)
Furnizor / câștigător
SOFT CONTA PLUS S.R.L. (CUI 39012671)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
18.08.2026 11:47
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.