Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii DDD
- Număr anunț
- DA41018758
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ BERCHIȘEȘTI (CUI 17637270)
- Furnizor / câștigător
- SAVINEASCA BIO S.R.L. (CUI 40454065)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.986,25 RON
- Valoare atribuită
- 6.986,25 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:48
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.986,25 RON
din 6.986,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro