Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere lucrări șantier SISTEME INTEGRATE DE COLECTARE SI VALORIFICARE GUNOI GRAJD

Număr anunț
DA41020395
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
Furnizor / câștigător
S.C."PROEXCONS" S.R.L.Tecuci (CUI 16550108)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
19.08.2026 15:35
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.