Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZACUSCA CU CIUPERCI 314G

Număr anunț
DA41019365
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI RO9279406)
Cod CPV
15897200-4 · Conserve de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351 RON
Valoare atribuită
351 RON
Data publicării
19.08.2026 14:20
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351 RON

din 351 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.