Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banc de lucru cu un bloc de 4 sertare cu role 1800 x 900 mm/ 2 x 100mm, 2 x 150mm/
- Număr anunț
- DA41019058
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
- Furnizor / câștigător
- KAISER+KRAFT S.R.L. (CUI RO17517690)
- Cod CPV
- 39151200-7 · Bancuri de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.200 RON
- Valoare atribuită
- 20.200 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:03
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.200 RON
din 20.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro