Ofertă acceptată Cumpărare directă

YAB191 - Sursa alimentare SC1000

Număr anunț
DA41019951
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI RO17610720)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.706 RON
Valoare atribuită
1.706 RON
Data publicării
19.08.2026 14:58
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.706 RON

din 1.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.