Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cupa cimentata /Endoproteza totala de sold necimentata Wagner
- Număr anunț
- DA41020067
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ZIMMER BIOMET ROMANIA S.R.L. (CUI RO39696626)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.838,64 RON
- Valoare atribuită
- 22.838,64 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:07
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.838,64 RON
din 22.838,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro