Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husă panou Pop-up

Număr anunț
DA41020899
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
ANKRISTI CONSULTING SRL (CUI RO34633660)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.066 RON
Valoare atribuită
3.066 RON
Data publicării
19.08.2026 18:13
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 18:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.066 RON

din 3.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.