Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZAREA PRODUSE CADRUL PROIECTULUI ÎNVĂȚARE PRACTICĂ ALĂTURI DE PROFESIONIȘTI ID311295

Număr anunț
DA41020554
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX PREMIUM S.R.L. (CUI 47327603)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.628,05 RON
Valoare atribuită
8.628,05 RON
Data publicării
19.08.2026 15:52
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.628,05 RON

din 8.628,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.