Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PUBLICITARE

Număr anunț
DA41020898
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
ASIX-RO PRODCOM SRL (CUI RO9598162)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.746,60 RON
Valoare atribuită
6.746,60 RON
Data publicării
19.08.2026 18:11
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 18:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.746,60 RON

din 6.746,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.