Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa - Asistent
- Număr anunț
- DA41019034
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- VLAROS TIP S.R.L. (CUI RO2308881)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:02
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro