Ofertă acceptată
Cumpărare directă
All-in-One Lenovo U7 256V 16GB RAM SSD512GB WIN11 PRO
- Număr anunț
- DA41020779
- Autoritate contractantă
- Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti (CUI 13601150)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYS SERV SRL (CUI RO10119778)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.165,29 RON
- Valoare atribuită
- 5.165,29 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 16:40
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 16:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.165,29 RON
din 5.165,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro