Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie, pachet rechizite

Număr anunț
DA41019787
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Arges (CUI 4317916)
Furnizor / câștigător
ORION GOLDEN SRL (CUI RO15829130)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,43 RON
Valoare atribuită
494,43 RON
Data publicării
19.08.2026 14:46
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,43 RON

din 494,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.