Anulată Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare combustibili auto motorină (CPV 09134200-9) și benzină fără plumb (CPV 09132100-4)

Număr anunț
SCN1179061
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATI PUBLICE RASNOV (CUI 43629897)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949.218,86 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
25.08.2026 07:26
Anunț de atribuire
SCNA1136310
Termen limită
10.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278834

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.