Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica cf Anunt de publicitate nr.ADV1543726/13.06.2026

Număr anunț
DA41040449
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,50 RON
Valoare atribuită
892,50 RON
Data publicării
24.08.2026 14:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,50 RON

din 892,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.