Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caserola XPS, 3 compartimente 240x210x70 capac atasat 200buc/set + BOL + Capac

Număr anunț
DA41039887
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI RO15216895)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.961,55 RON
Valoare atribuită
1.961,55 RON
Data publicării
24.08.2026 14:13
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.961,55 RON

din 1.961,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.