Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi uscate cu sapun, cu elastic incheietura si plastifiere interior, igiena pacient - set 20 buc

Număr anunț
DA41038964
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
SIMA HYGIENE CARE S.R.L. (CUI 42190741)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,10 RON
Valoare atribuită
296,10 RON
Data publicării
24.08.2026 13:12
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,10 RON

din 296,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.