Ofertă acceptată Cumpărare directă

oferta mentenanta instalatii de semnalizare la incendiu

Număr anunț
DA41038203
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
ELECTRICALL SRL (CUI RO17186456)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.043 RON
Valoare atribuită
10.043 RON
Data publicării
24.08.2026 12:27
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.043 RON

din 10.043 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.