- Număr anunț
- SCNA1136313
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.996,50 RON
- Valoare atribuită
- 347.000 RON
- Data anunțului
- 25.08.2026 08:40
- Anunț de participare
- SCN1177320
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
17.07.2026 11:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177320.pdf
-
17.07.2026 11:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
KSM UTILAJE S.R.L. CUI RO18481861
Valoare atribuită
347.000 RON
din 315.996,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro