În desfășurare
Anunț de participare
,,Dezinfectia intregului strat filtrant (eliminarea cresterilor bacteriene si algale), reabilitarea partiala a stratului filtrant al filtrelor si indepartare biofilm si dezinfectie a peretilor cuvelor de filtrare, a rezervoarelor de apa potabila, decantoare si camine de rupere a presiunii’’.
- Număr anunț
- SCN1179067
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
- Cod CPV
- 90913200-2 · Servicii de curatare a rezervoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143.488 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:57
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278786
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.143.488 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.