Atribuită Atribuire

Achizitie servicii de inchiriere autoplatforma pentru transport utila cf. ref. 30074/14-08-2026, 30731/ 20-08-2026, oferta nr. 30307/17-08-2026, astfel: 1] Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent si carburant, pentru transport Minibuldoexcavator JCB de la Cimitirul Craiova Nord la Cimitirul Ungureni, in municipiul Craiova - Cursa - 1.00 x 300.00 = 300.00 2] Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent si carburant, pentru transport Minibuldoexcavator JCB de la Cimitir Ungureni la Cimitirul Craiova Nord, in municipiul Craiova - Cursa - 1.00 x 300.00 = 300.00

Număr anunț
DAN2838714
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
600 RON
Data anunțului
25.08.2026 09:08

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.