În desfășurare
Anunț de participare
Contract de achiziție publică de furnizare şi instalare echipamente pentru laboratorul de microbiologie în cadrul proiectului ”Dotarea cu echipamente a laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Clinic de Obstetrică -Ginecologie Cuza Vodă Iași”, cod SMIS 327873
- Număr anunț
- SCN1179075
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Cod CPV
- 33191110-9 · Autoclave (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:55
- Termen limită
- 03.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278777
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
28.08.2026 11:30Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278777.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (03.09.2026 15:00).
Valoare estimată
40.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.