În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare ”PACHET ALIMENTAR PENTRU PREŞCOLARII ŞI ELEVII DIN CADRUL ŞCOLII GIMNAZIALE PUI ”
- Număr anunț
- SCN1179079
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604.975,77 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:04
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278833
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
604.975,77 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.