În desfășurare
Anunț de participare
EXECUȚIE LUCRĂRI PENTRU REALIZAREA OBIECTIVULUI DE INVESTIȚIE „INSTITUIRE SENS GIRATORIU LA INTERSECȚIA CALEA OBCINILOR, BULEVARDUL 1 MAI, BULEVARDUL 1 DECEMBRIE 1918, MUNICIPIUL SUCEAVA, FĂRĂ AFECTAREA SPAȚIULUI VERDE”
- Număr anunț
- SCN1179084
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 45233128-2 · Lucrari de constructii de intersectii cu sens giratoriu (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.673.319,75 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:29
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278778
Documente
Documentația de atribuire
- 1 - F1.pdf.p7s
- 2 - F2cp.pdf.p7s
- 3 - F3cp.pdf.p7s
- Autorizatie de construire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278778.pdf
- IV. Liste de cantitati de lucrari.pdf.p7s
- Model Contract.doc.p7s
- Modele Formulare .docx.p7s
- PTE verificat si scanat 001-368.pdf.p7s
- PTE verificat si scanat 369-721.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
26.08.2026 10:17Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278778.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.673.319,75 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.