În desfășurare
Anunț de participare
Echipamente tip LEDS Standard 3 (2 buc.)
- Număr anunț
- SCN1179087
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL AVRAM IANCU CLUJ RA (CUI RO2882425)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475.421 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:22
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278757
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
475.421 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.