Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET Materiale digitale Dotari CENTRU DE ZI Comuna Vladeni IL
- Număr anunț
- DA41041634
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.366 RON
- Valoare atribuită
- 60.366 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 18:50
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.366 RON
din 60.366 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro