Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenjerii patut gradinita

Număr anunț
DA41041958
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SIGHETU MARMATIEI (CUI 26949433)
Furnizor / câștigător
FIC BABY EXPO S.R.L. (CUI RO40425817)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.272,73 RON
Valoare atribuită
3.272,73 RON
Data publicării
25.08.2026 08:09
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.272,73 RON

din 3.272,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.