Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DERATIZARE, DEZINFECTIE, DEZINSECTIE

Număr anunț
DA41037578
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Marsa, comuna Marsa, judetul Giurgiu (CUI 19115451)
Furnizor / câștigător
FESTIVE STORE S.R.L. (CUI 51857039)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
24.08.2026 11:52
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.