Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire Standard Exchange Telescop - ReseCare - Delmont
- Număr anunț
- DA41040297
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:37
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.900 RON
din 8.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro