Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipamente sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA41038369
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR (CUI 4660760)
- Furnizor / câștigător
- MEEM SOFT SRL (CUI 18754759)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.027 RON
- Valoare finală
- 2.027 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:39
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.