Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet imbracaminte Politia Locala

Număr anunț
DA41035554
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
Sc.Privilege Conect LTD srl Botosani (CUI 55163633)
Cod CPV
39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.640 RON
Valoare atribuită
24.640 RON
Data publicării
24.08.2026 09:49
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.640 RON

din 24.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.