Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 50 buc. cosuri stradale culoare verde inchis 50 l

Număr anunț
DA41041140
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
CAROCOR TRADE SRL (CUI RO18658042)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
24.08.2026 15:37
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.